Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/137338/virtual/www/domains/kraselov.jaroslavabromova.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/137338/virtual/www/domains/kraselov.jaroslavabromova.cz/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/library/libraries/localization/pomo/plural-forms.php on line 224

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data/web/virtuals/137338/virtual/www/domains/kraselov.jaroslavabromova.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 81
O penzionu – O penzionu | Penzion U Svatého Jana Kraselov

O penzionu

Rodinný Penzion u Svatého Jana se nachází v objektu Kraselovský Dvůr v malé obci Kraselov v oblasti zvané Šumavské Podlesí. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt původní tvrze.

Rodinný Penzion u Svatého Jana

Nachází se v objektu Kraselovský Dvůr v malé obci Kraselov v oblasti zvané Šumavské Podlesí. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt původní tvrze. V penzionu jsou k dispozici 4 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje pro dva dospělé a dvě děti, kapacita je možná zvýšit v každém pokoji přistýlkou. Jeden z pokojů je koncipován jako bezbariérový.

Vybavení pokojů

K vybavení pokoje patří příslušenství (koupelna se sprchou a WC), lednička a televize. Zároveň je v přízemí penzionu k dispozici společná plně vybavená kuchyň (sporák, trouba, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, myčka na nádobí a nádobí) a jídelna.

Letní zábava

V letních dnech jistě uvítáte možnost koupání se nebo rybaření v našem rybníku, opékání buřtů (opékací tyče je možné si u nás zapůjčit) či grilování buď na ohništi, nebo ve venkovním krbu u pergoly v zahradě, hned vedle dětského pískoviště a trampolíny. Pro příjemné chvíle na zahradě máme i piknikové deky.

Vášniví houbaři si zde přijdou na své, a proto jim po bohatém úlovku můžeme půjčit sušičku.

K dispozici jsou pro Vás i různé mapy a průvodce, které je možné si zapůjčit či koupit.

Dovolená s dětmi

Pro děti máme k zapůjčení povlečenou dětskou postýlku, židličku, nočník, přebalovací pult, redukci na WC, noční lampičku, lehátko do sprchy nebo hračky, pro větší potomky nebo rodiče i velké množství společenských her nebo míč, který jistě najde využití na našem fotbalovém „plácku“ v sousedství dvora. Nejen při nepřízni počasí můžete využít zastřešený ping-pongový stůl.

Internetové připojení

V penzionu je připojení k internetu přes Wi-Fi free, které mužete využít bezdrátově, nebo přes datovou zásuvku, která se nachází v každém pokoji. Upozorňujeme hosty na nedostatek pokrytí telefonního operátora Vodafone uvnitř budovy.

Parkování

V objektu je kromě místnosti na kočárky či lyže i samostatná uzamykatelná garáž na kola. Část dvora je vyhrazena soukromému parkovišti pro naše hosty.

Stravování

K dipozice je Vám velká vybavená společná kuchyň, ve které si můžete kdykoliv sami uvařit. Pro různé firemní akce nabízíme samostatnou konferenční místnost, po domluvě je možné zařídit i hromadné stravování. Výletníkům doporučíme okolní stravovací zařízení. V případě zájmu je možné dovézt potraviny k přípravě snídaně.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčky zatím bohužel neubytováváme.

U nás nekouříme

Ve všech místnostech objektu je zakázáno kouřit. Vášnivý kuřáci mohou využít venkovní prostor objektu.

Mimo sezónní ubytování

V době od listopadu do dubna je ubytování možné pouze pro skupiny.

Příjezd a odjezd

Příjezd (check-in) do penzionu je v čase 14:00 - 19:00 hod.
Odjezd (check-out) z penzionu je v čase 8:00 - 10:00 hod.

Seznamte se prosím před Vaším příjezdem s naším provozním řádem

Zlepšujeme se pro Vás